mailform

Kujundustööd

 • Logo kujundamine
  Kujundame logost mitu erinevat kavandit ja valime koos kliendiga välja parima. Teeme logost eraldi formaadid, mõõdud ja stiilid (tumedal- ja heledal põhjal) printimiseks, kasutamiseks trükistel (visiitkaardid, blanketid, ümbrikud jm), kasutamiseks veebileheküljel, firma sümboolikal või fotofailina elektroonilistes dokumentides.
 • Firmasümboolika
  Kujundame firmasümboolikat ja dokumendiblankette. Loome ühtse identiteedi ettevõtte nime, toodete, teenuste või kaubamärkide tutvustamiseks. Kujundame visiitkaardid, dokumendivormid, blanketid, ümbrikud jne.
 • Stiiliraamatu koostamine
  Stiiliraamat on abiks disaineritele, trükikodadele, turunduspartneritele või oma töötajatele ning paneb paika, kuidas tohib sümboolikat kasutada. Määratleme põhilogo konstruktiivse ülesehituse ja kaitsealad, erinevad variatsioonid (stiilid ja värvid), täpsed tunnusvärvid ja kirjastiili. Samuti visualiseerime näiteid logo kasutamisest erinevatel esemetel.
 • Reklaamide kujundamine
  Reklaamide kujundamise teenus hõlmab disaineri tööd trükimeedias (ajalehed, ajakirjad) avaldatavate reklaamide, reklaamtrükiste (flaierid, voldikud, plakatid) või internetis kasutatava reklaammaterjali (bännerid, uudiskirjad, sotsiaalmeedia) kujundamist ja vajadusel trükiettevalmistust.