mailform

Hinnakiri


Kodulehe loomine
Funktsioonid Hind Märkused
Wordpress`i serverisse seadistamine 200 € WordPress on avatud lähtekoodi ja paljude lisadega maailma populaarseim kodulehekülje sisu haldamise süsteem. Hinna sees on platvormi paigaldamine, andmebaasi loomine ja vajalike seadistuste tegemine kliendi poolt valitud serverisse.
Erikeelsus 100 € Erinevate keelte funktsionaalsuse lisamine veebileheküljele ning selle seadistamine. Hind ei sisalda tekstide tõlkimist. Iga lisatud keel 30€
Veebilehekülje otsingumootoritele optimeerimine (SEO) alates 200 € Internetis veebilehekülje kergemini leitavaks muutmine, läbi mille tagatakse lehekülje suurem külastatavus. SEO teostamise hind sõltub kliendi vajadustest ning SEO teostamise mahukusest.
Google adwords kampaania alates 70€/kuu Google AdWords on Google'i reklaamprogramm veebis, mis võimaldab potentsiaalsetel klientidel jõuda teieni. Hind oleneb kampaania mahukusest ja kliendi soovist. Google AdWordsiga saate ise valida, kus teie reklaami näidatakse, määrata enda jaoks taskukohase eelarve ja oma reklaami tulemusi hinnata.
Facebook`i feed 45 € Veebilehe sidumine Facebook`iga ja selle reaalajas kajastamine koduleheküljel. (Facebook`i sisestused kajastuvad veebileheküljel).
Sotsiaalmeedia ikoonid ja sidumine 20 € Kodulehele sotsiaalmeedia ikoonide (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube jne.) lisamine ning sotsiaalmeedia kanalite sidumine veebilehega.
Google Calendar 40 € Sünkroonitud Google Calendar`i lisamine ja sidumine kodulehega (ajakavad, graafikud jne).
Google Maps  40 € Veebileheküljele Google Maps' i lisamine, näitamaks (nt ettevõtte) täpset asupaika ja juhiseid antud sihtkohani jõudmiseks.
Kontaktvorm loomine 50 € Kontaktvormi lisamine, kliendi poolt soovitud väljadega. Tõhus meetod külastajal saada kiiresti kontakti ettevõttega, ilma oma meilikontole logimata. (Kogu vajaliku info saamine ja vahetamine kliendiga kiirema tehingu õnnestumiseks. CAPTCHA lisamise võimalus, mis teeb kindlaks, et vormi kaudu võtab ühendust isik, mitte robot).

Kodulehe väikeikooni loomine (Favicon)

30 € Favicon`i e väikeikooni võib näha veebilehitseja aadressiriba vasakpoolses nurgas. 
Galerii ülesehitus ja disain alates 50 Kliendiga kooskõlastades isikupärase pildigalerii loomine. Võimalus valida erinevaid piltide suurusi, efekte, stiile, paigutusi ning luua alamgaleriisid.
Kodulehe piltide slaider alates 30€ Kliendiga kooskõlastades pilkupüüdvate vahetuvate piltide lisamine veebilehele, koos soovitud löök- ja/või reklaamlausetega. Loodavad sliderid on SEO sõbralikud ning annavad veebilehele firmat iseloomustava erilise kuvandi. 
Nutiseadme sõbralikuks muutmine 75 € Kuna paljud inimesed surfavad internetis läbi nutiseadme või tahvelarvuti, on tähtis veebilehe kasutajasõralikkus ja eri ekraanidele kohandumine. Mobiilisõbraliku veebilehekülje vaadatavus on tunduvalt suurem, sest Google tõstab esile nutiseadme sõbralikud lehed, tänu millele need on internetis kergemini leitavad.
Programmeerimine (disain ja erilahendused) 25€/h Kodulehe tegemisel kaasnevate programmeerimis- ja disainiliste erilahenduste loomine.  Võimalus lasta luua omale individuaalne veebidisain ning funktsionaalsus. See tagab unikaalse ning isikupärase lõpplahenduse.
Multimeedialahendused (bännerid, flaierid jm) alates 40 €

Bännerite, flaierite, e-kaartide disainimine. Hind sõltub töömahust.

Erimoodulite lisamine alates 10€ Wordpress´i erimoodulite lisamine ja koduleheküljel seadistamine vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.
Kodulehe turvalisus 55 € Teie veebilehe kaitsmine häkkerite ja pahavara eest. Valida saab erineval tasemel turvalisuse saavutamist ilma veebilehe kiiruse kaotamiseta. Sisselogimise, andmebaasi kaitse.
Kodulehe kiirus 55 € Kasutajasõbralikkuse parandamine ja veebilehe kiiruse suurendamine.  Serveri jõudluse parandamine ja allalaadimisaegade vähendamine.  Pildi failide suuruste vähendamine kvaliteeti kaotamata.   Mida kiiremini lehekülg laeb, seda paremini otsingumootorid lehekülge indekseerivad. 
Kodulehe sisu kaitsmine 30 € Leheküljelt piltide ning tekstide kopeerimise võimaluse kaotamine.
Kodulehe andmevarundus 40 € Kliendile sobiva aja tagant veebilehekülje ja andmebaasi automaatsete koopiate tegemise funktsionaalsuse loomine. Salvestatut saab talletada nii väljaspool serverit, kui ka serveris.
Lehekülje haldamise juhend Tasuta Kodulehekülje sisuhalduse manuaal.
Nõustamine serveri ja domeeni valimisel Tasuta Nõustamine server valiku ja domeeni nime valikul.
Erilahendused
E-poed alates 800€ E-poe seadistamine kliendi serverisse (võimalik valida Wordpressi, Magento ja Opencarti platvormi vahel)
Pangalingid alates 50€ Pangalinkide lisamine ja maksmisvõimalused veebilehel. Hind sõltub, milliseid pangalinke soovitakse.
Jooksev sisuhaldus/andmesisestus alates 150€/kuu Võimalik soetada teenusena sisuhaldust ja andmesisestust (hind sõltub haldamise mahust)
Transpordi moodulid alates 40€ Kliendile kauba transportimise valikute loomine lehel (nt Omniva, Itella). Hind sõltub platvormist ja transpordimoodulite arvust.
Lisateenused
Facebook`is reklaamimine ja turundus alates 100 Sõltuvalt projekti mahukusest ja loodetavast eesmärgist.
Facebook`i leht 150 € Facebookis ettevõtte fännilehekülje loomine ja isikupärastamine, suurema kliendibaasi loomiseks. Leheküljel kampaaniate loomine. 
Facebook`i lehe haldus kokkuleppel Kuu hind, vastavalt töö mahukusele ja kliendi vajadustele.
Piltide töötlemine 20€/ pilt Pildi töötlus vastavalt kliendi soovile.